May 22, 2016

saying hi

Oh, kui palju aega on möödas, kui ma viimati blogisse kirjutasin! Vahepeal tuleb ikkagi tuju kirjutada ning jagada, kuid siis mõtlen ümber, sest blogimaailm on (vahel) karm ning kui ma pidasin seda blogi aastaid tagasi pea igapäevaselt, siis õelad kommentaarid lõid rivist välja mitmeid kordi.

Olen üldjuhul jätnud selle blogimaailma ehk ka siis blogise lugemise. Ma ei ole veel leidnud Eestis blogijat, kelle postitust alati ootan (mõni üksik siiski vist on...), kuid sellist blogijat, kelle postitust hetkega kohe avaks, sest tahaks lugeda k-o-h-e, neid ei ole.

Ma nüüd ei teagi, kas ma võiksin uuesti alustada blogiga? Olen aastatega väga palju muutunud, palju on juhtunud ning sündmused on mõjutanud mind niivõrd, et mul ei jäänud muud üle, kui tulla tugevamana välja.

Ning tatoveeringuid on mul ajaga tulnud mõnuga juurde ning soovin veel palju.

Kui Teil huvi mu tegemiste vastu (kuigi ega ma väga palju ei postita, saate jälgida mind SIIT! Snapchatis on sama username.

Kuna ma ei ole kaua postitatud, siis selle postitusega soovin vaadata, kui palju klikke tuleb jne. Natuke uurin maad, kas on veel pinda, millel "maanduda" ning siis ehk uuesti alustada :-)

x

2 comments:

Getri said...

Mina jälgisin juba aastaid tagasi Sind ning teeksin ka seda nüüd. Edu :)

Anonymous said...

Mina ka jälgisin sind aastaid ja samamoodi loeksin su postitusi, kui uuesti alustaksid.